A JSME RODINA

01

ČEKÁME MIMINKO

Takhle nám to spolu slušelo prcku můj! První, druhý, třetí, čtvrtý … Pokaždé je to nový začátek a ten vždy stojí za zvěčnění. Vzpomínku na dobu „dva v jednom“ určitě budete rádi vytahovat. Rodí se ve Vás nový život ♥. Aby Vám bylo focení v tomto citlivém období co nejvíce pohodlné, doporučuji těhotenské focení uskutečnit v osmém měsíci, v devátém měsíci už bývají maminky unavenější a focení je pro ně tak zbytečným trápením a to přeci nechceme. U každé maminky je tomu ale jinak. Je to na Vás!

02

VÍTEJ NA SVĚTĚ

Být sami sebou v pohodlí domova. Narodil se vám další parťák do smečky a chcete si uchovat vzpomínku na tu láskyplnou dobu? Nedivím se. Miminka fotím u vás doma, protože domov je místo, kde je vám to blízké. Můžu tak fotit realitu, jaká je, vaši intimitu, tulení se, LÁSKU. Nebudu miminko štelovat do krkolomných póz, košíčky a plátno necháme stranou a nafotíme vaši společnou přirozenost. A víte co je na tom nejlepší? Že takhle se dá fotit vaše mímo v jakémkoliv věku, nemusí nám prospinkat celé focení, nemusí být odfoceno do 14ti dnů po porodu. Svoboda! Může být odfoceno v dobu, kdy se na to všichni cítíte, chcete, v pohodlí domova, v klidu. Bez stresů. Vždyť je to miminko =)

03

RODINNÉ VZPOMÍNKY

To to letí! A na dětech se to pozná nejvíc. Proto je potřeba tyto cenné chvíle zvěčnit fotkou, neb se neopakují. Nechám vás dovádět, dělat kolo, kolo mlýnský, letadýlka, cokoliv, co vám bude po chuti. Když nebudete vědět, navedu vás, ale jinak vás nechám být sami sebou. Hlavně, když si to užijete a budete tak mít milou rodinnou vzpomínku.

CHCETE SE NECHAT ZVĚČNIT?