GALERIE

Čemu že se to tedy věnuji? Věnuji se svatební, párové a rodinné fotografii. Sem řadím i fotografii těhotenskou a samozřejmě i tu novorozeneckou. Více informací naleznete v konkrétních galeriích. Ráda zachytím vaše společné chvíle.

01

AŽ PO UŠI

02

SVATEBNÍ DEN

03

A JSME RODINA

VAŠE MILÁ SLOVA

Pro náš svatební den jsme si nemohli vybrat lepší fotografku. S Luckou byla super spolupráce a komunikace, zachytila všechny krásné okamžiky. I párové focení jsme si užili, což jsme opravdu nečekali. Z výsledných fotek jsme nadšení, je jich opravdu hodně a i rodina i přátelé nám je chválí. Lucku určitě doporučujeme a těšíme se na další spolupráci!Zuzana S.

Milá, hodná, příjemná a hlavně trpělivá slečna! Úžasný přístup k dětem! Na týhle kočce je vidět že její práce je koníček! Focení můžu jen doporučit! MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!Nikola V.

Když jsem objevila Lucku, věděla jsem, že si s tímhle člověkem budeme rozumět a že naprosto pochopí, co chci. Její fotky berou dech a já jsem šťastná, že mi kývla na focení naší svatby. Nemohla jsem vybrat nikoho lepšího. Máme památku na celý život a myslím, že tahle úžasná osoba bude už u každého důležitého okamžiku naší rodiny. Děkujeme.“ Kristýna L.

Jsem velmi rád, že jsme pro naše společné focení vybrali tebe. Fotografie jsou naprosto ÚŽASNÉ a jsme více než spokojení. Přejeme hodně úspěchů. Tvá práce je skvělá a je na každé fotce vidět, že jsi pro toto stvořená. Děkujeme moc a už teď si tě rezervujeme na naší registraci.“ Marián S.

CHCETE SE NECHAT ZVĚČNIT?