CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT?

01

JAK PROBÍHÁ REZERVACE FOCENÍ?

Rezervace probíhá nejlépe skrz Facebook zprávy, zde v kontaktech, nebo na Instagramu.

02

JAK SE NA FOCENÍ OBLÉCT?

Po rezervaci termínu vám napíšu veškeré detailnější informace ohledně focení – rady a tipy, co s sebou, co na sebe, čemu se vyhnout. Nic složitého, ba naopak. Jsem tu pro vás a vždy se snažím maximálně pomoct.

03

KDY A JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Platba probíhá po focení a to převodem na účet.

04

KDY SVÉ FOTOGRAFIE DOSTANU?

Do 3 týdnů od fotografování vám zašlu upravené náhledy. U vámi vybraných fotografií následně provedu drobné retuše a zasílám v plné kvalitě. Doba dodání se může lišit v případě právě probíhající svatební sezóny. Finálně upravené fotografie obdržíte pod odkazem, tedy v elektronické podobě, kde si je bezpečně stáhnete. Pro svatební focení platí samozřejmě jiné podmínky.

05

KDY A KDE FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ?

Fotografování probíhá v Hradci Králové (vyjma svateb) celoročně venku, ideálně v odpoledních a podvečerních hodinách, kdy je slunce hezky nízko a světlo je krásně rozptýlené. A! Není už takové teplo :). V zimních měsících je to samozřejmě jinak, brzy se nám stmívá, tak je potřeba ctít kratší dny. Světlo je můj pán, to víte. Během naší procházky si popovídáme a něco pofotíme, není se čeho bát, chci, aby to pro vás bylo příjemné. Aby samotné focení bylo milou vzpomínkou. Na přílišné stylizované pózování moc nejsem, když nebudete vědět, tak vám ráda pomůžu, ale jinak se vše nese ve volném duchu. Začneme malým pózováním a nakonec přecházíme v úplně uvolněné focení, blbnutí, skotačení. Tak jste to totiž nejvíce vy! Ve fotografiích mám ráda život, lásku, intimitu, radost, vrásky od smíchu. Proto se i vy sami nebojte blbnout se svými dětmi, nebo s partnerem. Buďte sami sebou.

06

JAK JE TO SE SVATEBNÍM FOCENÍM?

Na svatbu za vámi přijedu kamkoliv po ČR. Rezervaci provádějte co nejdříve, je tak největší výběr termínů. Jsou termíny, které se mi plní i rok a půl předem, záleží na zvoleném měsíci, dni, ale někdy se stane, že termín zbyde a obsadím jej 3 měsíce před. Je to tedy různé, ale pro vaše pohodlí  doporučuji: čím dříve, tím lépe. Svatby fotím samozřejmě i mimo Hradec Králové. Detailnější informace, jako je počet výsledných fotografií, cenová nabídka, čas, který s vámi strávím a vyložení možností vám velice ráda zašlu při poptávce soukromě do zpráv. Neostýchejte se se nezávazně poptat, je to běžný postup a přímý kontakt je za mě vždy lepší varianta. Směle do toho!:)

07

NĚCO K ÚPRAVĚ FOTOGRAFIÍ

U fotografií provádím barevné editace, dle svého osobního stylu. Dále potom drobné retuše- nedokonalosti pleti, odřeniny, modřinky, drobečky. Fotím realitu a tak se nepouštím do větších retuší, které by realitu zastiňovaly. Vidím na lidech to hezké a jsem názoru, že každý je krásný takový, jaký je. Na míru retuší, styl a barvy se můžete podívat v galeriích, takto nějak budou vypadat i vaše fotografie.

08

JAKÁ JE CENA FOTOGRAFOVÁNÍ?

Vím, člověk na webech hledá cenu, jsem si toho vědoma. Sama ale zůstávám při starém. Cenovou nabídku vám moc ráda zašlu na vyžádání, neváhejte se nezávazně poptat. Je to běžná věc, funguji tak již několik let a přímý kontakt je přímý kontakt, ten za mě ani ten nejlepší web neudělá. Přeci se o něj neochudím.:) Těším se na vaši zprávu!

09

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE

Neupravené fotografie neposkytuji. Zakládám si na kvalitně odvedené práce se vším, co k tomu patří. Tedy v tomto případě s úpravou a vložením vlastního stylu do výsledné práce. Nedopustím abych se prezentovala nedodělanou prací. Je to třeba jako s nějakým dílem, když malíř maluje obraz také jej neodevzdává neúplný. Vždy musí své dílo dokončit.:)

VAŠE MILÁ SLOVA

Pro náš svatební den jsme si nemohli vybrat lepší fotografku. S Luckou byla super spolupráce a komunikace, zachytila všechny krásné okamžiky. I párové focení jsme si užili, což jsme opravdu nečekali. Z výsledných fotek jsme nadšení, je jich opravdu hodně a i rodina i přátelé nám je chválí. Lucku určitě doporučujeme a těšíme se na další spolupráci!Zuzana S.

Milá, hodná, příjemná a hlavně trpělivá slečna! Úžasný přístup k dětem! Na týhle kočce je vidět že její práce je koníček! Focení můžu jen doporučit! MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!Nikola V.

Když jsem objevila Lucku, věděla jsem, že si s tímhle člověkem budeme rozumět a že naprosto pochopí, co chci. Její fotky berou dech a já jsem šťastná, že mi kývla na focení naší svatby. Nemohla jsem vybrat nikoho lepšího. Máme památku na celý život a myslím, že tahle úžasná osoba bude už u každého důležitého okamžiku naší rodiny. Děkujeme.“ Kristýna L.

Jsem velmi rád, že jsme pro naše společné focení vybrali tebe. Fotografie jsou naprosto ÚŽASNÉ a jsme více než spokojení. Přejeme hodně úspěchů. Tvá práce je skvělá a je na každé fotce vidět, že jsi pro toto stvořená. Děkujeme moc a už teď si tě rezervujeme na naší registraci.“ Marián S.

CHCETE SE NECHAT ZVĚČNIT?