O MNĚ

Moji milí,
není to jednoduchý, to vám teda povím, sepsat sem né moc dlouhý, ale všeříkající obsah, na jehož základě byste si o mně mohli udělat obrázek. Inu, zkusím to.

Jmenuji se Lucie, mám ráda vůni jehličí, zvuk bubnujících kapek, zvířectvo, avokádo, bylinky, hory, přírodu a vše s ní spojené no a v neposlední řadě miluju focení a zachycování vašich příběhů skrz foťák. Nejraději mám momentky vyjadřující emoce, miluju, když nemusím do focení nijak (nebo jen lehce) zasahovat a vy se tak můžete projevit tak, jak je vám to nejmilejší. Buďte sami sebou, tak vznikají ty nejlepší snímky a to jak romantický, tak taky ty, nad kterýma vám pak budou cukat koutky.

A ač to zní jako klišé – začalo to foťákem ze dřeva

Už jako malá holka jsem běhala na chalupě po rozkvetlých stráních s dřevěným foťákem, který mi na přání vyrobil děda, abych měla jak trávit svůj ,,prázdninovej free time“. Hrála jsem si na fotografku. Jojo. Už tenkrát to tam bylo ♥. Potom se k tomu přidaly s tátou strávený víkendy v parcích a lesích, kdy mi půjčoval první digitální foťák a tak jsem fotce propadala čím dál víc. Časem se mi tůze moc zachtělo pořídit si opravdovou zrcadlovku, né, že by ta dřevěná nebyla opravdová, to tedy byla :), našetřit si na ni a fotit.

Těžká to studentská léta, to víte, nic není hned a tak jsem po několika brigádách došla k vytouženému cíli a pořídila si ji! Následovalo sebevzdělávání se, zkoušení, cvakání, objevování, který nikdy neskončí, to je na tom ohromně inspirující! A tak jsem tady, o něco větší, ale pořád stejná Lů, která si běhá s foťákem a fotí, fotí život, fotí vás takoví, jací jste. Bez příkras a kýčovitých póz. Protože ji to prostě od malinka a hlavně od srdce neuvěřitelně BAVÍ .